Naše poslanie

Improving human health,today and tomorrow

V spoločnosti medac veríme, že zdravie je tým najcennejším pre ľudstvo. Nikdy ho nepovažujeme za samozrejmosť. Od roku 1970 je naším poslaním zlepšovať kvalitu života pacientov na celom svete prostredníctvom najlepších dostupných liečebných postupov.
Improving human health,today and tomorrow

Sme odhodlaní sprístupniť základné liečebné postupy

Ako celosvetovo pôsobiaca farmaceutická spoločnosť neustále pracujeme na zlepšovaní registrovaných liekov a na vývoji inovatívnych terapií v oblasti reumatológie, urológie, hematológie a onkológie. Naším poslaním je poskytovať pacientom na celom svete bezpečné a vysokokvalitné originálne výrobky, generické a biologicky podobné lieky, ako aj diagnostiku.

Ako zanietení odborníci zameriavame svoj výskum na potreby našich pacientov a zákazníkov. Keďže sme neoddeliteľnou súčasťou zdravotníckej komunity, spolu s našimi partnermi neúnavne pracujeme na najvyšších štandardoch.

Vážime si vzťahy a investujeme do skutočného spojenia s našimi klientmi a partnermi. V spoločnosti medac si dávame načas, kladieme správne otázky, pozorne počúvame a vaše výzvy považujeme za svoje. Dôverujeme našim odborným znalostiam, robíme správne rozhodnutia a neustále posúvame hranice možného. Naša vnútorná snaha vyžaduje, aby sme neprijímali obmedzenia, vždy urobili niečo navyše a neuspokojili sa, kým nedokážeme poskytnúť efektívne riešenie šité na mieru.

Pritom nikdy nestrácame zo zreteľa naše poslanie a konáme s ohľadom na dlhodobý cieľ: zlepšenie ľudského zdravia dnes i zajtra.

Zistite viac o spoločnosti medac

Naše záväzky

Zodpovednosť, integrita a rozmanitosť v spoločnosti medac

Naše firemné záväzky siahajú od udržateľných dodávateľských reťazcov a environmentálnych iniciatív až po rozmanité a povzbudzujúce pracovné prostredie.

História

Regionálne korene: z nemeckého mesta Wedel do sveta

Od miestnej distribúcie špecializovaných produktov až po vlastnú výrobu biofarmák: zistite viac o príbehu rastu spoločnosti medac, ktorý sa začína v roku 1970.

Obchod

Vysokokvalitné farmaceutické výrobky a služby po celom svete

Objavte naše možnosti od vývoja produktov, výroby a distribúcie až po marketing a možnosti globálnej spolupráce.
Lock

Prihlásenie

Prosím, zadajte Váš email a heslo pre prihlásenie.