Obchod

Vysokokvalitné farmaceutické výrobky a služby po celom svete

V spoločnosti medac sa neúnavne snažíme zlepšovať kvalitu života našich pacientov pomocou liečebných postupov, ktoré sa vyznačujú najvyššou kvalitou a bezpečnosťou. Ľudia sú stredobodom všetkého, čo robíme. Ich potreby definujú naše poslanie: Sprístupniť základné liečebné prístupy pacientom.
Vysokokvalitné farmaceutické výrobky a služby po celom svete

Čo robíme: naše možnosti

Zameriavame sa na zlepšovanie zavedených farmaceutických výrobkov a diagnostiky, ako aj na vývoj nových liekov v oblasti reumatológie, urológie, hematológie a onkológie. Máme tiež hlboké odborné znalosti v oblasti diagnostiky infekčných a onkologických ochorení. Ako skúsený výrobca, distribútor a obchodník sme nielen odhodlaní a zanietení podporovať našich pacientov, ale usilujeme sa aj o úzky dialóg s našimi zákazníkmi a partnermi v našej globálnej sieti. Snažíme sa navzájom podporovať, zjednotení v našom spoločnom cieli poskytovať výnimočné riešenia - zlepšovať ľudské zdravie.

Rozmanité portfólio: zlepšujeme a inovujeme

Naše široké portfólio sa zameriava na osvedčené účinné látky, ktoré neustále vylepšujeme. V špecifických oblastiach so silnou terapeutickou potrebou vyvíjame nové lieky a aplikačné systémy s vysokým prínosom pre pacienta. Máme napríklad bohaté skúsenosti s vývojom bunkových terapií. Ďalšou oblasťou s vysokou terapeutickou potrebou je vývoj biologicky podobných liekov na liečbu autoimunitných ochorení.

Medicínske skúsenosti, ktoré sme získali počas mnohých rokov, sa prejavujú napríklad pri liečbe rakoviny močového mechúra, kde sme vykonali priekopnícku prácu. Naša adjuvantná liečba pomocou uzavretého instilačného systému je v súčasnosti celosvetovým zlatým štandardom v liečbe tohto bežného nádorového ochorenia.

Okrem našich generických produktov sme v spoločnosti medac vyvinuli aj vlastné produkty, ktoré významne prispeli k pokroku v medicíne. S našimi dvoma dcérskymi spoločnosťami, oncotec GmbH v Dessau a oncomed a.s. v Brne v Českej republike, vyrábame vysoko účinné lieky, napríklad cytostatiká.

Silná, medzinárodne rastúca sieť

So sídlom v Nemecku máme zastúpenie v rôznych európskych krajinách vrátane Dánska, Fínska, Poľska, Portugalska, Slovenska, Švédska, Islandu a Českej republiky. Zastúpenie máme aj v Kazachstane, Rusku, na Ukrajine a v Nórsku, ako aj dcérske spoločnosti a holdingy vo Francúzsku, Taliansku, Spojenom kráľovstve a Japonsku. Táto globálna sieť nám umožňuje sprístupniť naše terapie a služby ďaleko za hranicami Nemecka a realizovať našu víziu bezpečnej lekárskej starostlivosti v prospech našich pacientov na celom svete. V centre našej stratégie je záväzok zabezpečiť bezpečnosť dodávok prostredníctvom efektívnej logistiky tovaru a stabilného dodávateľského reťazca.

Ako medzinárodne rastúca spoločnosť, ktorá vznikla zo sektora malých a stredných podnikov, prikladáme osobitný význam silným osobným vzťahom s našimi partnermi. Výmena názorov na úrovni očí a efektívne spájanie odborných znalostí s cieľom realizovať našu spoločnú víziu majú pre našu filozofiu zásadný význam.

Naším cieľom je sprístupniť naše liečebné postupy na celom svete. Preto rozširujeme našu sieť po celom svete a nadväzujeme nové, hodnotné partnerstvá, aby sme využili trhový potenciál na celom svete. Pri pohľade do budúcnosti vidíme veľké príležitosti najmä na trhoch východnej Európy, Blízkeho východu, Afriky, ázijsko-tichomorského regiónu a Ameriky.

Vďaka našim partnerstvám a medzinárodnej prítomnosti môžeme spoločne zlepšiť zdravie pacientov na celom svete. A spoločne pracovať na spoločnej vízii ponúkať priekopnícke terapie a inovatívne riešenia všade tam, kde sú potrebné.

worldmap

Naša činnosť CDMO

Od nášho založenia v roku 1970 sme verili v miestnu a európsku výrobu a nikdy sme neuvažovali o premiestnení našich výrobných zariadení do iných ako európskych krajín. Toto špecializované geografické zameranie nám teraz umožňuje ponúkať partnerom naše spoľahlivé a najkvalitnejšie výrobné prostriedky. Preto je ďalšou dôležitou oblasťou podnikania spoločnosti medac rozširovanie našej zmluvnej organizácie pre vývoj a výrobu (CDMO). Naša spoločnosť je skúseným partnerom v oblasti aseptického spracovania injekčných liekov. Špecializujeme sa na sterilnú výrobu liekov v klinickom a komerčnom sektore pre globálne trhy a ponúkame riešenia na mieru a komplexné služby. Naše odborné znalosti zahŕňajú formuláciu a plnenie sterilných injekčných liekov, výrobu molekúl s vysokou a nízkou účinnosťou, ako aj konvenčné a komplexné služby sterilnej výroby.

Vďaka viac ako 20 rokom skúseností s dodržiavaním globálnych noriem, ako sú FDA, ANVISA a PMDA, zaručujeme najvyššiu kvalitu a spoľahlivosť. Naše flexibilné vysokorýchlostné plniace linky umožňujú výrobu širokého sortimentu predplnených injekčných striekačiek a injekčných liekoviek. Naši zákazníci profitujú z krátkych dodacích lehôt a našich technologických skúseností v oblasti transferu technológií. Podporujeme ich svojimi odbornými znalosťami počas celého životného cyklu výrobku.

Viac informácií o našej činnosti v oblasti zmluvného vývoja a výroby nájdete v našej brožúre o službách CDMO.

Partnerstvo: spolupráca pre najlepšie terapie zajtrajška

Našou firemnou víziou je zlepšovať ľudské zdravie - aj ako spoľahlivý partner v spolupráci s vami. S históriou stredne veľkej farmaceutickej spoločnosti sme hrdí na náš globálne orientovaný vývoj produktov, ktorý zahŕňa široké spektrum znalostí a skúseností. Vždy sme otvorení novým technológiám a neúnavne pracujeme na zvyšovaní agility a efektívnosti nášho prístupu prostredníctvom neustálej optimalizácie procesov.

Dokážeme pomôcť nájsť optimálne riešenie pre neuspokojené potreby trhu v prospech pacientov. Náš modulárny model spolupráce nám umožňuje spolupracovať so začínajúcimi firmami, biotechnologickými a farmaceutickými spoločnosťami v rôznych podmienkach - od úplného vývoja produktu až po konečné kroky schvaľovania.

Služby, ktoré ponúkame v spoločnosti medac, zahŕňajú strategické plánovanie, cielené due diligence, analýzy nedostatkov, návrh komplexných plánov vývoja produktov a vybudovanú sieť kľúčových mienkotvorných osobností, akademikov, neziskových organizácií, expertov a zástupcov pacientov.

Naše komplexné odborné znalosti: cesta k schválenému a dostupnému výrobku

Infographic process steps development

Naša stratégia do budúcnosti

V rozvoji podnikania máme jasnú víziu: naša stratégia do budúcnosti obsahuje súbor úloh a procesov zameraných na rozvoj a realizáciu príležitostí rastu. Naším cieľom je vytvárať udržateľnú pridanú hodnotu – pre pacientov v núdzi.

Zameriavame sa na prebiehajúce projekty vlastného vývoja, vrátane ďalšieho vývoja generík a iných inovatívnych terapeutík. Naše úspechy sú dôkazom nášho úspechu: Sme napríklad svetovým lídrom na trhu v špecifickej liečbe autoimunitných ochorení. Ale my sa snažíme byť viac, najmä pri rozširovaní nášho portfólia biologicky podobných produktov. Okrem toho sme vyvinuli špeciálne odborné znalosti v oblasti bunkovej terapie, najmä v oblasti transplantácie kmeňových buniek pri hematologických ochoreniach u detí a dospelých. Naše portfólio zahŕňa kondicionačný produkt na transplantáciu a bunkový produkt na terapiu akútnej choroby štep verzus hostiteľ.

Na tento účel využívame dômyselnú kombináciu vlastného licencovania a vlastného vývoja. Naše strategické prístupy sú starostlivo prispôsobené našim hlavným produktom a oblastiam zamerania.

Sme hrdí na to, že sme vytvorili vyvážené a komerčne orientované portfólio, ktoré starostlivo zohľadňuje riziká, krátkodobú, strednodobú a dlhodobú ziskovosť a komplexnosť. Do budúcnosti sa zameriavame na rozširovanie nášho B2B podnikania, aktívne hľadáme strategické partnerstvá na posilnenie našej siete s autoritami, kľúčovými mienkotvornými osobnosťami a vedeckými inštitúciami. Tieto strategické partnerstvá sú základným kameňom nášho proaktívneho podnikania v oblasti out-licencovania – zabezpečujú, že naša odbornosť neustále prispieva ku globálnemu rozvoju.

Aby sme boli ešte efektívnejší a efektívnejší, budeme v našej spoločnosti poháňať digitalizáciu. Naša digitálna cestovná mapa predpokladá vytvorenie centralizovanej platformy na analýzu a monitorovanie údajov s cieľom podporiť rozhodnutia založené na údajoch. Umožní nám to získať dôležité informácie v reálnom čase a na základe toho proaktívne konať. Naša digitálna stratégia zahŕňa aj diferenciáciu procesov vývoja objednávok a implementáciu systému správy dát na zabezpečenie kritických obchodných dát. Naše digitálne iniciatívy nám umožňujú optimalizovať naše obchodné procesy, zvyšovať našu konkurencieschopnosť a podporovať inovácie.

Zistite viac o spoločnosti medac

História

Regionálne korene: z nemeckého mesta Wedel do sveta

Od miestnej distribúcie špecializovaných produktov až po vlastnú výrobu biofarmák: zistite viac o príbehu rastu spoločnosti medac, ktorý sa začína v roku 1970.

Naše záväzky

Zodpovednosť, integrita a rozmanitosť v spoločnosti medac

Naše firemné záväzky siahajú od udržateľných dodávateľských reťazcov a environmentálnych iniciatív až po rozmanité a povzbudzujúce pracovné prostredie.

Vedenie spoločnosti

Vedieme spoločnosť medac do budúcnosti: naše smerovanie

Ako súkromná spoločnosť, ktorá vznikla v sektore malých a stredných podnikov, sa riadime stratégiou riadenia orientovanou na hodnoty, založenou na dôvere a partnerstve.
Lock

Prihlásenie

Prosím, zadajte Váš email a heslo pre prihlásenie.