Search

Výsledky vyhľadávania

Vitajte v našom vyhľadávaní na stránke - nástroji, ktorý vám umožní rýchlo a jednoducho nájsť to, čo potrebujete. Či už hľadáte konkrétne informácie, produkty alebo si len tak prezeráte stránku, naša funkcia vyhľadávania je tu na to, aby vám zjednodušila prácu. Zadajte svoje požiadavky a získajte okamžité, relevantné výsledky bez zbytočných problémov. Rozlúčte sa s nekonečným posúvaním a privítajte efektívne a účinné vyhľadávanie. Nájdite to, čo hľadáte, bez zbytočného rozruchu pomocou nášho používateľsky prívetivého vyhľadávania na stránke.

Výsledky hľadania

20 Výsledky
Page

Hlásenie nežiaducich účinkov

V prípade, že chcete nahlásiť podozrenie na nežiaduci účinok lieku spoločnosti medac GmbH, bezodkladne nás kontaktujte mailom na adrese drugsafety.cz-sk@medac.eu. Uveďte, prosím, akého lieku sa nežiaduci účinok týka, popis nežiaduceho účinku po užití lieku, či ste pacient alebo zdravotnícky pracovník a údaje o pacientovi, u ktorého došlo k výskytu nežiaduceho účinku (pohlavie a vek, prípadne iniciálky a dátum narodenia). Podozrenie na nežiaduci účinok lieku môžete hlásiť aj prostredníctvom formulára na stránke Štátneho ústavu pre kontrolu liečiv www.sukl.sk. Nežiaduci účinok lieku je reakcia na liek, ktorá je škodlivá a nechcená. Hlásením podozrení na nežiaduce účinky liekov spoločnosti medac GmbH pomáhate zaistiť bezpečnosť našich liekov ako aj pacientov.
12.06.2024 - 15.06.2024

EULAR 2024

Optimalizácia metotrexátu – ako dosiahnuť maximálne výsledky so zlatým štandardom terapie RA
Page

Lieky a diagnostiká

Spoločnosť medac má vo svojom portfóliu okrem liekov a zdravotníckych pomôcok aj diagnostiká. Kontakt na divíziu diagnostík nájdete nižšie na stránke.

medac GmbH: Chceme lepšie porozumieť denný liečebný režim pacientov

medac otvára nové možnosti a spolupracuje so spoločnosťou Scienta Lab, inovatívnou spoločnosťou v oblasti umelej inteligencie so sídlom vo Francúzsku....

Kongres EULAR 2023 Aktuálne informácie o optimalizovanom základnom lieku pre liečbu RA metotrexáte

Tohtoročné výročné stretnutie Európskej aliancie reumatologických združení (EULAR) sa konalo v Miláne od 31. mája do 3. júna....

medac GmbH: Nová štruktúra riadenia

Jörg Hans, CEO and Managing Director of medac, is retiring after 42 years with the company. Frank Lucaßen, Chief Commercial Officer (CCO) and Managing Director at medac, succeeds him following the realignment of the sales organization.
Page

Improving human health,today and tomorrow

V spoločnosti medac veríme, že zdravie je tým najcennejším pre ľudstvo. Nikdy ho nepovažujeme za samozrejmosť. Od roku 1970 je naším poslaním zlepšovať kvalitu života pacientov na celom svete prostredníctvom najlepších dostupných liečebných postupov.
Page

Regionálne korene: z nemeckého mesta Wedel do sveta

Od miestnej distribúcie špecializovaných produktov až po vlastnú výrobu biofarmák: zistite viac o príbehu rastu spoločnosti medac, ktorý sa začína v roku 1970.
Lock

Prihlásenie

Prosím, zadajte Váš email a heslo pre prihlásenie.